top of page

Hizmetlerimiz

WhatsApp Image 2022-10-15 at 14.16.00 (1).jpeg
Oto Çekici

Ege oto çekici firmamız gerek yolda kalan araçların gerekse kaza yapan taşıtların hasar görmeden en yakın servise taşınmasını sağlar. Elektronik ve mekanik aksamlarında soruna sebebiyet veren problemin çözülebilmesi için teknik ekipmanlara ihtiyaç duyulabilir. Araç çekme işlemleri, uygun ekipman seçimleri ve gerekli hesaplamalar doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Son model donanımlarla zenginleştirilen araçlarımız, her türlü hava şartlarına ve zemine karşı üstün performans sergiler. Siz de aracınızla karşılaştığınız herhangi bir problem için firmamızın destek hattına bağlanabilir, konumuza yakın olan Bursa çekici ekiplerimizden destek talep edebilirsiniz.

pngwing.com (21).png
Yol Yardım

Ege yol yardım desteğimizle araçtaki arıza yerinde tespit edilerek sorunsuz bir şekilde çalışması sağlanır. Profesyonel hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız hem bakım hem de onarım taleplerinin en iyi şekilde yerine getirmesi için çalışır. Yılların tecrübesini günümüz teknolojileri ile harmanlayarak sizlere daha kaliteli ve güvenilir hizmet sunabilmeyi temel ilke ediniyoruz. İstanbul’un hem kırsal bölgeleri hem de çevre yolu güzergâhı üzerinden tamir ve bakım servislerimize devam etmekteyiz.

Aküsü-Biten-Araca-Takviye-Yapmak.jpg
Akü Takviye

İstanbul’un her noktasında yolda akünüz bittiyse ve acil desteğe ihtiyaç duyuyorsanız Ege Oto Çekici Akü Takviye hizmeti her zaman hizmetinizdedir. Hemen bizi arayın ve ekibimizi hemen bulunduğunuz noktaya yönlendirelim.

7/24 akü takviye ile yolda kalan müşterilerimiz için İstanbul’un her noktasına en kısa sürede ulaşarak akü takviye hizmeti vermekteyiz. Bizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

bottom of page